Юридична інформація

Наші деталі

Веб-сайтом www.parts-ktm.com.ua керує офіційний дилер KTM, інформацію про якого можна знайти нижче:

parts-ktm.com.ua

Директор з публікації: N/A.
Реєстраційний номер компанії: N/A.
Номер платника ПДВ: N/A.

Ви можете знайти контактну інформацію в розділі «Контакт».

Веб-сайт www.parts-ktm.com.ua опубліковано у партнерстві з цим офіційним дилером KTM компанією Andoa Ltd, зареєстрованою у Великій Британії під номером 09937274 і номером ПДВ 415 8043 12, чий зареєстрований офіс знаходиться на 1-му поверсі, 156 Cromwell Road, London, SW7 4EF, Сполучене Королівство. Режисером є Цзяньхун Чжун. Andoa Ltd несе відповідальність лише за створення, підтримку та оновлення www.parts-ktm.com.ua і жодним чином не є продавцем товарів, які пропонуються на цьому веб-сайті. Лише офіційний дилер KTM вище є контактом і продавцем на www.parts-ktm.com.ua.

Parts-ktm.com.ua розміщено в OVH, 2 Rue Kellermann, 59100 Roubaix, France.

Вміст і відповідальність

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити точність і оновлення інформації, що міститься на www.parts-ktm.com.ua, і залишаємо за собою право змінювати його вміст у будь-який час і без попередження.

Незважаючи на всю уважність, ми жодним чином не можемо гарантувати точність вмісту www.parts-ktm.com.ua і не несемо відповідальності за можливі помилки.

Ваші персональні дані

Ви можете відвідати www.parts-ktm.com.ua без необхідності надавати будь-яку особисту інформацію про себе. Однак для будь-якого запиту чи замовлення нам знадобиться інформація для обробки вашого запиту чи замовлення.

Щоб дізнатися більше про збір ваших особистих даних, перегляньте нашу Політику конфіденційності.

Авторське право

Увесь вміст www.parts-ktm.com.ua, включно з текстами, фотографіями, доменними іменами, базами даних тощо, є об’єктом прав інтелектуальної власності, тому не може бути відтворений без згоди правонаступників.

Будь-яке відтворення, повністю або частково, цього вмісту на будь-якому носії суворо заборонено.

Це Офіційне повідомлення регулюється законодавством країни продавця (Україна). Будь-який спір, який не знайдено мирного вирішення, підлягатиме юрисдикції країни продавця (Україна). Якщо звичайне місце проживання Покупця знаходиться в країні Європейського Союзу, він також користується правами, які захищають його відповідно до обов’язкових положень законодавства, що застосовується в країні його проживання.

Відповідно до статті 14 Регламенту (ЄС) № 524/2013 Європейська комісія створила онлайн-платформу для вирішення спорів між споживачами та фахівцями. . Платформа доступна, натиснувши посилання нижче:

https://ec.europa.eu/consumers/odr

На цій платформі потрібна адреса електронної пошти Продавця. Натисніть тут, щоб переглянути її. Якщо деталі не з’являються, можливо, вам потрібно спочатку ввійти у свій обліковий запис клієнта та повторити спробу.